Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Obec Dolné Vestenice prevzala protipovodňový vozík

Obec Dolné Vestenice prevzala protipovodňový vozíkVytlačiť
 

PA190934.JPG

     V piatok, 19. októbra 2018, starostka obce osobne prevzala od ministerky vnútra, Denisy Sakovej, kľúče od protivodňového vozíka. Slávnostný akt odovzdávania protipovodňových vozíkov sa konal v Trenčíne aj za účasti predsedu TSK a najvyšších predstaviteľov hasičského zboru.

     Protipovodňové vozíky okrem našej obce získalo ďalších 114 dobrovoľných hasičských zborov z Trenčianskeho samosprávneho kraja. Cena jedného vozíka je viac ako 10 tis. EUR.

     Slávnostného aktu prevzatia protipovodňového vozíka sa okrem starostky obce zúčastnil  za obec Dolné Vestenice aj vedúci technického úseku p. Macko.


 
 

dnes je: 13.11.2018

meniny má: Stanislav

  • Utorok144graphic-icon
  • Streda110graphic-icon
  • Štvrtok11-2graphic-icon

Ak potrebujete zistiť, kam patrí aký druh odpadu, poradíme Vám! Pozrite si, prosím, našu príručku k triedeniu odpadu v našej obci.

112 európske číslo tiesňového volania, ktoré môžete volať bezplatne kdekoľvek v EÚ

155 Rýchla zdravotná pomoc

150 Hasiči

158 Polícia

0850 111 313 Linka záchrany - lekár, ktorý poradí, ako poskytnúť prvú pomoc

Pečať rozvoja obcí a miest pre Dolné Vestenice

Obec Dolné Vestenice bola opätovne aj v roku 2017 Národným informačným strediskom SR, a.s., vyhodnotená ako obec, ktorá využíva financie a majetok s vysokou efektivitou pre trvalo udržateľný rozvoj a zaradená medzi 39,09% miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu na základe ekonomických údajov, legislatívy a rozpočtovej zodpovednosti.

webygroup

Úvodná stránka