Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Úspešná mladá plavkyňa

Úspešná mladá plavkyňaVytlačiť
 

DSCN4415.JPG     Po úspechoch futbalistov, hokejistov, florbalu či tanca v Dolných Vesteniciach, začíname čoraz viac vnímať aj úspechy našich mladých plavcov. Výrazným zjavom v tomto športe sa stáva mladá Dolnovesteničanka Karolínka Vetráková, ktorá vo svojich desiatich rokoch okúsila už niekoľkokrát chuť majstrovského zlata. Karolínka začínala s plávaním ako päťročná a dnes už berie plávanie ako absolútnu súčasť svojho života, do ktorého patria aj tréningy 4-krát do týždňa, či účasti na rôznych súťažiach a pretekoch.

     Vo štvrtok, 23. 8. 2018, prijala starostka obce Karolínku v obradnej sieni Obecného úradu Dolné Vestenice, aby jej pogratulovala k úspechom a ocenila ju Bronzovou cenou starostu obce za dosiahnuté športové úspechy. Vyjadrila radosť z takýchto talentov v obci a popriala Karolínke, ako aj jej celej rodine, veľa energie a ešte veľa radosti a úspechov.

 

 


 
 

dnes je: 13.11.2018

meniny má: Stanislav

  • Utorok144graphic-icon
  • Streda110graphic-icon
  • Štvrtok11-2graphic-icon

Ak potrebujete zistiť, kam patrí aký druh odpadu, poradíme Vám! Pozrite si, prosím, našu príručku k triedeniu odpadu v našej obci.

112 európske číslo tiesňového volania, ktoré môžete volať bezplatne kdekoľvek v EÚ

155 Rýchla zdravotná pomoc

150 Hasiči

158 Polícia

0850 111 313 Linka záchrany - lekár, ktorý poradí, ako poskytnúť prvú pomoc

Pečať rozvoja obcí a miest pre Dolné Vestenice

Obec Dolné Vestenice bola opätovne aj v roku 2017 Národným informačným strediskom SR, a.s., vyhodnotená ako obec, ktorá využíva financie a majetok s vysokou efektivitou pre trvalo udržateľný rozvoj a zaradená medzi 39,09% miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu na základe ekonomických údajov, legislatívy a rozpočtovej zodpovednosti.

webygroup

Úvodná stránka