Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Ochranári brigádovali

Ochranári brigádovaliVytlačiť
 

cleanup icon.jpg

     V sobotu 7. apríla zorganizovala ZO Slovenského zväzu ochrancov prírody a krajiny Čistý prameň brigádu na čistení brehov rieky Nitrica v katastri našej obce.

      Na brigáde sa okrem členov ZO SZOPK zúčastnili aj žiaci základnej školy (Kristian Suhánek, Adrián Baláž, Samuel Suchánek, Tomáš Koryťák, Matúš Žúbor) s pani učiteľkou RNDr. Irenou Reiselovou. Podarilo sa im vyčistiť celý úsek od ČOV po staré stromy. Najbližšiu brigádu chystajú opäť ochranári v poslednú aprílovú sobotu, kedy plánujú vyčistiť okolie Záviničia, Milotiny a okolie cesty smerom na Jankov Vŕšok.

     Ďakujeme veľmi pekne všetkým zúčastneným, ktorí prispeli k čistejšej obci a venovali čas uprataniu neporiadku, ktorý často aj po nás občanoch v obci zostáva.


 
 

dnes je: 16.7.2018

meniny má: Drahomír

Ak potrebujete zistiť, kam patrí aký druh odpadu, poradíme Vám! Pozrite si, prosím, našu príručku k triedeniu odpadu v našej obci.

112 európske číslo tiesňového volania, ktoré môžete volať bezplatne kdekoľvek v EÚ

155 Rýchla zdravotná pomoc

150 Hasiči

158 Polícia

0850 111 313 Linka záchrany - lekár, ktorý poradí, ako poskytnúť prvú pomoc

Pečať rozvoja obcí a miest pre Dolné Vestenice

Obec Dolné Vestenice bola opätovne aj v roku 2017 Národným informačným strediskom SR, a.s., vyhodnotená ako obec, ktorá využíva financie a majetok s vysokou efektivitou pre trvalo udržateľný rozvoj a zaradená medzi 39,09% miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu na základe ekonomických údajov, legislatívy a rozpočtovej zodpovednosti.

webygroup

Úvodná stránka