Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Nový zrealizovaný projekt

Nový zrealizovaný projektVytlačiť
 

Koncom leta obec zrealizovala projekt, na ktorý získala financie z Nadácie Slovenskej sporiteľne vo výške 2810,75 €. Cieľom projektu bolo vybudovanie oddychovej zelenej zóny v centre obce na Cintorínskej ulici. V rámci projektu bola na náklady obce upravená plocha pri novom cintoríne, vybudovaná spevnená plocha a z prostriedkov získaných z grantu Nadácie Slovenskej sporiteľne zrekonštruovaná pôvodná studňa, realizovaná výsadba drevín a osadenie lavičiek a odpadkového koša. Veríme, že tento priestor vhodne dotvorí prostredie obce a prinesie miesto oddychu pre občanov.

PA090270.JPGPA090271.JPGPA090272.JPG


 
 

dnes je: 22.10.2018

meniny má: Sergej

Ak potrebujete zistiť, kam patrí aký druh odpadu, poradíme Vám! Pozrite si, prosím, našu príručku k triedeniu odpadu v našej obci.

112 európske číslo tiesňového volania, ktoré môžete volať bezplatne kdekoľvek v EÚ

155 Rýchla zdravotná pomoc

150 Hasiči

158 Polícia

0850 111 313 Linka záchrany - lekár, ktorý poradí, ako poskytnúť prvú pomoc

Pečať rozvoja obcí a miest pre Dolné Vestenice

Obec Dolné Vestenice bola opätovne aj v roku 2017 Národným informačným strediskom SR, a.s., vyhodnotená ako obec, ktorá využíva financie a majetok s vysokou efektivitou pre trvalo udržateľný rozvoj a zaradená medzi 39,09% miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu na základe ekonomických údajov, legislatívy a rozpočtovej zodpovednosti.

webygroup

Úvodná stránka