Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Oznam pre majiteľov psov

Oznam pre majiteľov psovVytlačiť
 

     Milí majitelia psov!

 

     Na základe množiacich sa podnetov od občanov o znečisťovaní trávnatých plôch psími exkrementami najmä na sídlisku, si Vás dovoľujeme opätovne informovať o existencii dvoch trás určených pre venčenie psov. Jedna sa nachádza popri rieke Nitrica smerom k Horným Vesteniciam a druhá popri rieke smerom ku Hradišťu. Prosíme Vás o rešpektovanie týchto určených trás, ako aj o dodržiavanie ostaných podmienok držania psov podľa platného VZN č. 7/2012 o niektorých podmienkach držania psov, ktorého znenie si môžete prečítať TU.


 
 

dnes je: 10.12.2018

meniny má: Radúz

  • Pondelok5-2graphic-icon
  • Utorok3-2graphic-icon
  • Streda2-7graphic-icon

Ak potrebujete zistiť, kam patrí aký druh odpadu, poradíme Vám! Pozrite si, prosím, našu príručku k triedeniu odpadu v našej obci.

112 európske číslo tiesňového volania, ktoré môžete volať bezplatne kdekoľvek v EÚ

155 Rýchla zdravotná pomoc

150 Hasiči

158 Polícia

0850 111 313 Linka záchrany - lekár, ktorý poradí, ako poskytnúť prvú pomoc

Pečať rozvoja obcí a miest pre Dolné Vestenice

Obec Dolné Vestenice bola opätovne aj v roku 2017 Národným informačným strediskom SR, a.s., vyhodnotená ako obec, ktorá využíva financie a majetok s vysokou efektivitou pre trvalo udržateľný rozvoj a zaradená medzi 39,09% miest a obcí, ktoré získali Pečať rozvoja obce. Vyhodnotenie bolo výsledkom ratingu na základe ekonomických údajov, legislatívy a rozpočtovej zodpovednosti.

webygroup

Úvodná stránka